Skip to main content

Edukacja, mobilność i szanse na zatrudnienie

Staże zagraniczne w ramach programu Erasmus+ VET

Doświadczenia zawodowe za granicą oferują wiele korzyści, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Staż za granicą może być dla studentów bardzo wzbogacającym pierwszym doświadczeniem zawodowym, zapewniającym im korzyści, od znajomości języka po globalne kontakty, w tym rozwój osobisty i wzbogacenie kulturowe.

W Mundus cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować i dostosować nasze usługi do specyficznych wymagań edukacyjnych Twojej szkoły i różnych dziedzin zawodowych uczniów, abyś mógł zaoferować to doświadczenie uczniom swojego centrum w zorganizowany i bardzo łatwy sposób.

Mundus Group oferuje różne miejsca dla tych staży: Saragossę i Wyspy Kanaryjskie w Hiszpanii oraz Coimbrę w Portugalii. W każdej z tych destynacji mamy współpracujące firmy, które zapewniają jakość stażu i oferujemy różne zajęcia kulturalne, aby w wolnym czasie odkrywali cuda swojej destynacji.

Twoi studenci VET mogą przeżyć to doświadczenie dzięki programowi Erasmus!

Czy wiesz jak pracujemy?

Usługi, które oferujemy

Zakwaterowanie

Mundus odpowiada za znalezienie miejsca dla uczniów, towarzyszących im nauczycieli i innych specjalistów przybywających do miasta. W tym celu utrzymujemy codzienny kontakt z szeroką siecią dostawców, zapewniając naszym grupom komfortowy i satysfakcjonujący pobyt. Oferujemy różnorodne rodzaje zakwaterowania, w tym pokoje hotelowe/hostelowe i apartamenty, bierzemy pod uwagę również wyżywienie. W przypadku, gdy uczestnicy mobilności nie gotują, poszukujemy umów z restauracjami lub firmami cateringowymi na zapewnienie posiłków.

Transfery

W Mundus możemy zorganizować transfery lotnisko-miasto zarówno w dniu przylotu, jak i wylotu.

Do codziennego poruszania się po mieście zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej, udostępniając uczestnikom bilety komunikacji miejskiej. W przypadku konieczności dłuższej podróży, np. do firmy stażowej, koordynatorzy Mundus zorganizują transfer pojazdami dostarczonymi przez naszą organizację.

Mentoring

Koordynatorzy organizują dodatkowe zajęcia w trakcie pobytu. Najważniejsze z nich to szkolenie po przybyciu na miejsce, podczas którego prezentowane jest miasto, działalność kulturalna, zasady zakwaterowania i firmy zajmujące się stażem, oraz szkolenie końcowe, podczas którego uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Praktyki w firmach

W Mundus zależy nam na łączeniu najlepszych europejskich talentów z najlepszymi lokalnymi firmami. Poprzez programy stażowe staramy się stworzyć wzajemnie korzystne relacje między naszymi studentami a firmami, dla których pracują, dodając wartość do ich działań i personelu. Wierzymy, że promując odpowiedzialność społeczną i internacjonalizację, możemy przyczynić się do budowy bardziej dynamicznej i zróżnicowanej społeczności biznesowej.

Odwiedziny

Mundus przywiązuje dużą wagę do ułatwiania wymiany kulturalnej i zapewnienia uczestnikom mobilności dostępu do bogatego dziedzictwa historycznego i artystycznego naszych destynacji.

Co otrzymasz

Mundus oferuje pełne doświadczenie. Okres szkolenia w firmach z Twojej dziedziny, szkolenia zawodowego i działań międzykulturowych, abyś mógł poznać życie w kraju z pierwszej ręki.

Odkrywaj z nami świat i ulepszaj swój program nauczania.

Znajdź tutaj kierunki oferowane przez Grupę Mundus, gwarantujące tę samą jakość przez cały proces.

1
Zaragoza
2
Canary Islands
3
Coimbra

Zrób krok w kierunku internacjonalizacji!